Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Зміна цін на квартири в Києві з 1 січня 2016

1 Червня 2018
Зміна цін на квартири в Києві з 1 січня 2016, фото [1]

Слід почати з роз’яснення ситуації на ринку панельних будинків Києва. Обставини склалися таким чином, що всі панельні будинки стали умовно розділятися на 4 типи:

Різниця між цими видами полягає не тільки в пеіоде споруди, а й в матеріалах, використаних в будівництві, і в плануваннях квартир, і в наявності можливості перепланування.

До старих панельних будинках відносять всі початкові радянські проекти, будівництво яких почалося ще в 1950-ті. Для таких будинків характерні маленькі квартири з поганою звуко- і теплоізоляцією, без серйозних можливостей для перепланування проекту.

Типові панельні будинки мало чим відрізняються за розміром і планувань від своїх попередників, але побудовані в більш пізній період – 1970-ті і 1980-ті.

Покращені типові панельні будинки – це спроба радянських інженерів-проектувальників модернізувати старі проекти, збільшивши їх площа і оптимізувавши розташування кімнат і інших приміщень в квартирах. На жаль, ці будинки все ще ставляться до старого житлового фонду (до 1990 року) і їх експлуатаційний термін також наближається до завершення.

Українські панельні будинки почали зводити з 1991 року. Головною відмінністю цих будинків є простір для зміни початкового проекту. Проте, матеріал будівництва – бетонні блоки – як і раніше може завдати чимало клопоту мешканцям квартир через відмінну чутності і погану теплоізоляцію.

Ціни на панельні будинки

Перейдемо безпосередньо до динаміки цін за вказаними вище типам панельних будинків. З 1 січня 2016 (тобто за півроку) ціни змінилися таким чином:

Як видно за цими показниками, динаміка цін на столичну панельну нерухомість – негативна по всіх типах будинків. Експерти заявляють, що дана тенденція збережеться в найближчому майбутньому – поступово зниження цін буде тривати як мінімум протягом всього 2016 року.

Зміна цін на квартири в Києві з 1 січня 2016, фото [2]

Задати питання