Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Реєстрація земельних ділянок спрощено

8 Червня 2015
Реєстрація земельних ділянок спрощено, фото [1]

В Україні 6 червня 2015 року набрав чинності Закон № 418-VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо формування земельних ділянок та їх державної реєстрації на підставі документації із землеустрою, розробленої до 2013 року, згідно з яким кадастровий номер , а також оформити земельну ділянку у власність можна за допомогою технічної документації, розробленої до 1 січня 2013 року.

Справа в тому, що все. хто не встиг оформити землю до 1 січня 2013 року було змушені замовляти нові технічні документи в землевпорядних організаціях. Через два роки це питання нарешті врегульовано, і ті громадяни, які так і не оформили нові технічні документи зараз можуть скористатися старими

Однак нові зміни в земельному законодавстві стосуються тільки тієї документації, яка була розроблена на підставі рішення органу виконавчої влади або місцевої ради про передачу ділянки у власність або оренду. Ті, хто розробляв документацію без рішення держорганів, отримати кадастровий номер і оформити у власність землю за новими правилами не зможуть.

Реєстрація земельних ділянок спрощено, фото [2]

Задати питання

Подивитися інші статті