Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Ризики при покупці квартири і як їх усунути?

4 Березня 2021
Ризики при покупці квартири і як їх усунути?, фото [1]

Дороге придбання, яким є покупка квартири або іншої нерухомості, щоб уникнути неприємних «сюрпризів» в подальшому, вимагає серйозного ставлення і проведення ряду ретельних перевірок. Один з найважливіших підготовчих етапів – аудит документів. Завдяки цій процедурі визначається відповідність документів чинному законодавству, усуваються помилки і недоробки, а також це можливість уникнути розчарування, ряду проблем, коли здійснюється оформлення нерухомості, втрати грошей і серйозних ризиків.

Купівля квартири на первинному ринку: ризики та їх запобігання

До придбання житла в новобудові людей найчастіше підштовхує можливість заощадити, адже в будинку, що будується нерухомість коштує набагато дешевше, ніж в зданому. Крім цього, можна вибрати квартиру з вільним або зручним плануванням, яку за бажанням можна змінити. Але не можна забувати, що і тут є багато підводних каменів. Щоб не потрапити в тенета шахраїв і уникнути неприємностей, необхідно розібратися в тому, які ризики існують при покупці житла в новобудові, в тому числі якщо планується приватизація квартири.

До найпоширеніших ризиків при купівлі житла в новобудовах відносяться:

Ризики не обмежуються перерахованими вище. Але цілком можлива покупка квартири на первинному ринку і з мінімальними ризиками або зовсім без них. Для цього важливо провести перевірку репутації забудовника і грамотний аудит документів. Найкраще довірити цю справу професіоналам, які будуть супроводжувати аж до того моменту, коли буде підписаний договір угоди.

Поширені ризики при купівлі нерухомості на вторинному ринку

Купуючи квартиру на вторинному ринку, слід знати, що тут ризиків менше. Найпопулярніші з них:

Щоб угода купівлі / продажу квартири пройшла спокійно і безпечно, обов’язкове підготовка документів, особливо важливо перед цим перевірити право власності на квартиру і іншу документацію, що стосується даної нерухомості. Без знання законів і вміння аналізувати документи ризиковано укладати важливі угоди. Тому варто доручити супровід професіоналам – юристам по нерухомості. Допомога фахівців дасть вам впевненість в тому, що квартира придбана на законних підставах і буде радувати довгі роки.

Задати питання

Подивитися інші статті