Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Найдорожчі, найдешевші і найбрудніші об’єкти нерухомості в світі

15 Червня 2018
Найдорожчі, найдешевші і найбрудніші об'єкти нерухомості в світі, фото [1]

Поговоримо про світових лідерів в своїх категоріях: найбільш дорогі, найдешевші і визнані брудними об’єкти нерухомості. Усі наведені дані різноманітної статистикою, яка дозволяє отримати найбільш об’єктивне уявлення з того чи іншого параметру оцінки жільяво всіх країнах світу.

Найдорожча нерухомість

При згадці словосполучення “найдорожча нерухомість” у більшості жителів СНД виникає лише одна асоціація – Москва. Проте, недавні статистичні дані показали, що Москва поступилася лідерством в цьому сегменті Монте-Карло. Тепер столиця РФ знаходиться на другому місці з середнім показником в 22 тисячі доларів за квадратний метр житла. Показник лідера – Монте-Карло – становить близько 50 тисяч доларів за квадратний метр нерухомості.

Замикає трійку лідерів британська столиця – Лондон. Далі за списком ідуть Токіо, Нью-Йорк, Париж, Сінгапур, Рим, і Мумбаї.

Найдешевша нерухомість

Протилежність попередньої категорії складають дві країни – Єгипет і Таїланд. Незважаючи на стрімкий розвиток туристичної сфери, ці держави як і раніше славляться гіршими умовами життя для своїх власних громадян. Цей показник складається з багатьох чинників: рівня забрудненості навколишнього середовища, злочинності, медицини і охорони здоров’я, захисту прав людини і багатьох інших.

Зате розкішну нерухомість в цих країнах (котеджі з басейнами і всіма іншими елементами шикарного життя) можна придбати за відносно низькою ціною – близько 200 тисяч доларів.

Найдорожчі, найдешевші і найбрудніші об'єкти нерухомості в світі, фото [3]

Найбрудніша нерухомість

Лідером за рівнем забруднення, безперечно, до сих пір є Чорнобиль. Але якщо брати в розрахунок тільки населені місця, то країною-лідером у цій категорії є Росія (за показником кількості міст, де рівень забруднення у багато разів перевищує норму). Далі за списком розташувалася Індія з її перенаселеними містами і токсичними річками. Завершують трійку лідерів Філіппіни. Китай, знаменитий своїми шкідливим викидами заводів в навколишнє середовище – на четвертій позиції.

Для формування рейтингу найзабрудненіших місць планети були враховані такі фактори, як: рівень небезпеки отруйних сполук, рівень здоров’я населення, кількість дитячих захворювань і патологій розвитку і багато інших.

Задати питання

Подивитися інші статті