Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Статистика за кількістю і складом нерухомого майна в Україні

15 Червня 2015
Статистика за кількістю і складом нерухомого майна в Україні, фото [1]

Більшість українців вважає, що має правильне загальне уявлення про ринок житлової нерухомості. Подання це грунтується на декількох постулатах: ціни завжди ростуть, нових будинків будують величезну кількість, а “радянські” вдома простоять ще сто років

Однак, дані статистики з 2011 по 2014 роки спростовують багато з цих тверджень, побудованих виключно на суб’єктивному сприйнятті навколишньої дійсності простим споживачем.

Вік житлового фонду України

Найбільш шокуючим статистичними фактом для сучасного українця буде списання більше 10 мільйонів одиниць житлової нерухомості в Україні за 4 роки (з 2010-го по 2014-ий). Ця цифра становить близько 10% від загальної кількості одиниць нерухомого майна українців.

Чому кількість списаного житла стільки величезне? Головна причина – в поважному віці більшості житлових будинків в Україні. Дані статистики такі:

З урахуванням цих даних зовсім не видається неймовірним списання 10 мільйонів квартир з 2011 року – рано чи пізно споруди вікової давнини мали прийти в непридатність.

Статистика за кількістю і складом нерухомого майна в Україні, фото [2]

Склад нерухомого майна українців

Розвіємо ще один міф: більшість квартир українці – не однокімнатні (так може здатися тим, хто переглядає і зіставляє кількість оголошень на квартири різної величини). Ось статистичні дані за складом нерухомого майна українців:

Середня площа квартири за цими даними становить 56.5 квадратних метрів – значно більше, ніж багато хто собі уявляє.

Варто також відзначити, що переважна більшість нерухомості українців становлять саме метри в багатоквартирних будинках – близько 98%.

Сподіваємося, що ця інформація дозволить вам більш об’єктивно поглянути на ринок нерухомості України.

Задати питання