вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 8:00 - 19:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Експертна оцінка нерухомості

Визначення розміру вартісного вираження житлових будівель та нежитлових приміщень в Одесі досить поширене явище, адже ціна за квадратний метр - поняття ринкове і дуже непостійне. Незалежна експертна оцінка необхідна для того, щоб прийняти правильне рішення при проведенні операцій з нерухомістю (купівля-продаж, вступ у спадщину, іпотечне кредитування, тощо). Одеса знаходиться в числі лідерів серед міст України за кількістю укладання подібних угод.

Незалежна експертна оцінка нерухомості

Визначення розміру вартісного вираження нерухомого майна - це експертиза, яка проводиться з метою підрахунку реальної ринкової вартості. Така експертиза дозволяє проводити цивільно-правові операції з нерухомістю, сплачувати податки та обов'язкові платежі при складанні угод.

При відчуженні майна чинним законодавством регламентована сплата податку та інших обов'язкових платежів, розмір яких безпосередньо залежить від оціночної (ринкової) вартості нерухомого майна згідно експертної незалежної оцінки.

Незалежна оцінка будинку

Ринкова вартість - це орієнтовна ціна, за якою майно можна продати на даний момент в умовах конкуренції. Реальна ринкова вартість визначається оцінювачем за результатами експертизи. Оформити незалежну експертизу може тільки кваліфікований фахівець, який має відповідний сертифікат.

Предметом незалежної експертної оцінки може бути наступна нерухомість: житловий будинок, квартира, нежилі будівлі, приміщення, споруди, а також земельні ділянки та ін. об'єкти.

В яких випадках незалежна експертна оцінка житлової та комерційної нерухомості проводиться обов'язково?

Найбільш часто незалежна експертиза з визначення вартості обов'язково проводиться коли:

  • майно передається в довірче управління;
  • майно здається в оренду;
  • проводиться операція купівлі-продажу;
  • необхідно застрахувати майно;
  • необхідний кредит під заставу;
  • необхідно вступити у спадщину;
  • об'єкти вносяться в статутний капітал підприємства.

Експертиза квартири та будинку в Одесі

Об'єкти житлової нерухомості, зокрема квартири і індивідуальні житлові будинки оцінюються за особливими правилами. Ринкова ціна об'єкта безпосередньо залежить від житлових умов: місця розташування, площі, планування, розвиненості інфраструктури району, зовнішнього вигляду будинку і навіть виду з вікна. Має значення і наявність накладених обтяжень на об'єкти: при їх відсутності ринкова вартість квартири, будинку чи земельної ділянки буде вище.

Квартира оцінюється відповідно до загального стану житлового фонду, в якому вона знаходиться. Одеса частково складається з будівель XIX-XX століття, відповідно, ціна на житло в старому фонді буде більшою. Також, якщо квартира або будинок потребують ремонту, це може збільшити значення їх вартісного вираження.

Квартира і будинок оцінюються за правилами, встановленими законодавством України. Наша компанія оцінює будівлі та споруди відповідно до нових встановлених стандартів, в нашій компетенції - Одеса та область.

Незалежна експертна оцінка житлової та комерційної нерухомості в Одесі здійснюється фахівцями компанії «Нове БТІ» на підставі договору із замовником, в якому прописуються терміни, порядок оплати. За результатами експертизи оформляється звіт, який має повну юридичну силу для всіх учасників угоди і користувачів звіту.

Терміни і вартість:

Залежать від об'єкта.

Підсумок:

Звіт про експертно-грошову оцінку об'єкта.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Експертна оцінка нерухомості

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук