Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

7 цікавих фактів про нерухомість

18 Травня 2016
7 цікавих фактів про нерухомість, фото [1]

Найбільш невдала операція з оренди нерухомості

Правочин з нерухомістю відбувалася у Франції і пов’язаний з рекордсменкою за тривалістю життя – Жанною Кальман. Коли Жанні було 90 років, якийсь юрист вирішив укласти з нею договір довічної ренти. Цей договір передбачає викуп належить власнику квартири після його смерті за рахунок щомісячної виплати змісту літньої людини аж до його смерті.

Юрист розраховував на максимальний термін виплат протягом 10 років. Але Жанна прожила до 122 років, переживши свого невдалого юриста на два роки. До речі, на момент укладання угоди покупцеві було всього 47 років. Таким чином, Жанна отримувала своє утримання протягом 30 років.

З чого починався Hollywood

Знаменитий сьогодні на весь світ напис «Hollywood» не замислювався як пам’ятник архітектури. Американські ріелтори 20-х років XX століття хотіли таким чином привернути увагу потенційних клієнтів до нових будинки на пагорбах Голлівуду, який в той час не міг похвалитися будь-якої відомістю або популярністю.

Первісна напис свідчив: «Hollywoodland». Лише під час реконструкції в 1949 році вона придбала той вигляд, яким вона володіє і понині. На даний момент напис є історичною спадщиною – як штату Каліфорнія, так і всієї країни США – і охороняється сигналізацією.

Пам’ятник ріелтору

Багато професій відображені в камені та бронзі, але ріелтори удостоїлися цієї частини порівняно недавно. У російському місті Єкатеринбург був встановлений пам’ятник, присвячений працівникові агентства нерухомості. автор зобразив зайнятої людини з ноутбуком і мобільним телефоном, який сидить на парковій лаві.

Поруч з ріелтором примостився пес. Що саме він означає – відданість або бажання поживитися за рахунок першого зустрічного – загадка, яку залишив для нас автор пам’ятника.

Найнедоступніше житло

Якщо це словосполучення асоціюється у вас з московською нерухомістю, то ви абсолютно праві. Москва досі лідирує в рейтингу найдорожчих міст світу. Середньостатистичному москвичеві необхідно 10 років і 2 місяці для того, щоб отримати право власності на житло.

Найдоступніше житло

Що стосується іншої точки зору – самого доступного житла – то цим досягненням може похвалитися Ямало-Ненецький округ Російської Федерації. Для порівняння: доступна нерухомість для жителя Москви – 30 кв. м., для жителя Ямало-Ненецького округу – 120 кв. м. Тому в цьому регіоні не буде складності з оформленням документів на покупку або дарування нерухомості.

Найбільший торговий центр

У цій категорії також лідирує Москва (а точніше, її передмістя). ТРЦ «Авіапарк» – це 231 кв. м. торгових площ. До завершення його будівництва лідером вважався московський ТЦ «Мега» з 222 кв. м. магазинів і розважальних закладів.

Країна, де найпопулярні оренда нерухомості

Одна з найбільш розвинених і процвітаючих країн Європи – Німеччина – славиться особливим ставленням своїх громадян до нерухомості. Близько 75% німців вважають за краще знімати житло, а не купувати його. Такі звички підкріплені серйозною законодавчою базою, що захищає права квартиронаймачів: в Німеччині не можна підвищувати вартість оренди без серйозних підстав і повідомлення орендаря за 3 місяці.

Задати питання

Подивитися інші статті