Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Діє нове положення про гуртожитки

15 Червня 2018
Діє нове положення про гуртожитки, фото [1]

Нове Положення про гуртожитки встановлює порядок надання жилої площі в гуртожитках, порядок вселення, користування цією жилою площею і виселення. Воно набула чинності 19 серпня 2015 року. Основні моменти цього положення наступні.

Гуртожиток – це будівля, яке має особливий статус, так як воно призначене для проживання робітників, службовців, студентів, учнів, а також інших громадян у період роботи або навчання.

Гуртожитки реєструються у виконавчому комітеті міської (крім міст Києва та Севастополя), районних у містах рад, районних у місті Києві та Севастополі державних адміністрацій.

Залежно від типу існує два види гуртожитків для проживання окремих осіб (житлові приміщення знаходяться в користуванні кількох осіб, які не перебувають між собою в сімейних відносинах), для проживання сімей (житлові приміщення, що складаються з однієї або декількох кімнат, знаходяться у відокремленому користуванні однієї сім’ї ).

Житлова площа приміщення повинна бути не менше 6 кв. м на людину (ст. 128 Житлового кодексу Української РСР). Житлова площа (не менше 6 кв.м. на одну людину) в гуртожитках надається відповідно до встановленої черговості і залежить від наявності пільг та іншого.

Дозвіл на вселення дає власник підприємства або уповноважена ним особа на підставі ордера, виданого відповідно до статті 129 Житлового кодексу УРСР. Затверджено нову форму ордера, яка наведена в додатку до Положення. Власник або уповноважена ним особа веде облік ордерів і осіб, які проживають в гуртожитках, а також оформляє необхідні документи для реєстрації місця проживання або місця перебування.

Плата за проживання в гуртожитку встановлюється в договорі найму відповідно до розрахунку, який затверджується власником гуртожитку. Розмір плати за житлово-комунальні послуги визначається відповідно до цін і тарифів, встановлених уповноваженим на це органом.

Діє нове положення про гуртожитки, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті