Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Головні помилки продавців нерухомості

8 Вересня 2018
Головні помилки продавців нерухомості, фото [1]

Основною помилкою сучасних продавців на вторинному ринку нерухомості є нерозуміння поточної ринкової ситуації в поєднанні з непоступливістю покупцям. Ситуація склалася таким чином, що ціни на нерухомість неухильно падають, і коли відбудеться стабілізація – ніхто передбачити не може. У сформованих реаліях багато продавців потрапляють в замкнуте коло власних амбіцій з продажу квартири за високу вартість, яка була актуальна рік або кілька років тому.

А тепер розглянемо типовий процес продажу вторинної нерухомості по його етапах.

Етап перший: вихід на арену

Все починається з завищеною первісної вартості квартири. Цей параметр відразу ж відсікає 99% покупців. Дзвінків і оглядів квартири або зовсім немає, або вкрай мало за рахунок самих ріелторів, намагаються зобразити хоч якусь діяльність.

Етап другий: наввипередки з часом

Після першого розчарування кількістю покупців продавець найчастіше наважується на зниження ціни. Проте, через помилку на першому етапі (спочатку завищеною вартістю) і паралельного падіння цін на нерухомість на ринку, ціна продовжує залишатися неактуальною. По суті, продавець намагається наздогнати тенденцію ринку, але постійно запізнюється, залишаючись в програші.

Етап третій: перегони тривають

На цьому етапі можливо два варіанти:

Етап четвертий: йду на принцип

Якщо попередній етап успішно пройдено і покупці починають приходити, то продавець ще далекий від своєї мети.

Головною помилкою на цьому етапі є непоступливість і принциповість. Якщо продавець не торгується, то покупцям не важко буде знайти більш поміркованим людини.

Етап п’ятий: відчайдушні кроки

Покупці приходять, торгуються, не бачать перспектив – і йдуть. Час йде і ціни продовжують падати.

Продавець в розпачі змушений знову знижувати ціну і шкодувати про те, що не зробив таку саму пропозицію реальним покупцям.

Етап шостий: фінал

Розв’язкою сюжету можуть стати два шляхи: капітуляція продавця перед тенденціями ринку або відмова від продажу нерухомості. У першому випадку продавцю доведеться знижувати ціну відповідно до ринкових пропозиціями і поступатися покупцям при торгах, а в другому – лише чекати кращих часів.

Для продажу власної нерухомості необхідно зробити наступне:

Головні помилки продавців нерухомості, фото [2]

Задати питання

Подивитися інші статті