Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Головні поради при оформленні покупки нерухомості

19 Березня 2021
Головні поради при оформленні покупки нерухомості, фото [1]

Купівля квартири – важливий крок у житті кожної людини, особливо якщо це робиться вперше. Тому підійти до цього питання потрібно з усією відповідальністю, щоб в подальшому не виникло ніяких неприємних ситуацій. І до того моменту, коли відбудеться реєстрація права власності на довгоочікувану квартиру, необхідно пройти певний шлях і ретельно перевірити все до дрібниць. Як же обійти всі ризики і купити нерухомість без проблем? Найкраще залучити для супроводу угоди залучити фахівців. Юристи по нерухомості компанії «Нове БТІ» допоможуть розібратися з документами, дадуть рекомендації, як грамотно підійти до вибору житла і здійснити оформлення нерухомості.

Як безпечно купити квартиру – 3 ради фахівців

Перед покупкою будь-якої нерухомості, в тому числі, і квартири, потрібно врахувати масу моментів: розібратися в своїх перевагах щодо місця розташування житла, інфраструктури, цін. Важливо визначитися, чи буде це квартира на вторинному ринку або в новобудові. І щоб обійти ризики, отримати право власності та уникнути проблем, рекомендуємо скористатися деякими порадами компетентних фахівців.

Порада 1: Перевірте репутацію продавця

Якщо це новобуд, обов’язково потрібно вивчити відомості про забудовника і самому будинку або житловому комплексі. Це можна знайти в інтернеті, але будьте обережні, тому що будівельні компанії моніторять інформацію в мережі і можуть оперативно видаляти негатив. Тому «копати» потрібно глибше і з’ясувати:

Порада 2: Вивчіть всі документи

Незалежно від того, де ви купуєте житло – в новобудові або на вторинному ринку – необхідно дуже уважно перевіряти всі документи. Якщо ви вирішили інвестувати в будівництво квартири, то в обов’язковому порядку вивчіть проектну та дозвільну документацію, технічні умови на будівництво та інші документи, а також договір із забудовником і супутні документи до нього. Це потрібно для того, щоб оцінити всі ризики і забезпечити операцію.
При покупці вторинного житла в першу чергу перевіряються правовстановлюючі документи, що підтверджують право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, дарування, вступ в спадок і т.п.). Власник зобов’язаний надати копії потенційному покупцеві. Але до передачі завдатку треба переконатися в наявності оригіналів. Ще одним важливим документом є технічний паспорт на квартиру. Завдяки йому ви дізнаєтеся, чи не було перепланування, чи немає відмінностей по кількості кімнат і по площі.

Парада 3: Ретельно проаналізуйте всі нюанси

При покупці нерухомості покупцеві з продавцем або його представником необхідно обговорити і з’ясувати безліч моментів, таких як:

Варто відзначити, що власник зобов’язаний показати покупцеві оригінали всіх документів. Якщо з цим виникають якісь проблеми, можливо, має місце шахрайська схема або будь-які невідповідності в документах.

Щоб при покупці квартири не виникло ніяких неприємних «сюрпризів» і оформлення нерухомості пройшло гладко, для підготовки документів до операції найкраще залучити юристів по нерухомості, які перевірять всі документи, довідки, технічний паспорт, відсутність арештів, судових спорів та інших обмежень. Підходьте до придбання нерухомості з усією відповідальністю, що допоможе вам обійти ризики і без проблем стати власником бажаного житла.

Задати питання

Подивитися інші статті