Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Державна програма «Доступне житло» – як подати заявку?

26 Серпня 2019
Державна програма «Доступне житло» - як подати заявку?, фото [1]

Для багатьох громадян України власне житло – справжня мрія, яка часто здається нездійсненною. Але не для тих, хто вирішив взяти участь у державній програмі «Доступне житло». Щоб отримати державний кредит на пільгових умовах при покупці будинку або квартири, досить подати заяву. З 04.01.2019 року зробити це можна навіть в режимі онлайн на сайті Держмолодьжитла.

Зміст програми «Доступне житло» в Україні

Державна програма розроблена для громадян, яким необхідна допомога в поліпшенні існуючих житлових умов, а також придбання або будівництво своєї квартири або будинку. Отримати пільговий кредит від держави можуть люди, які не мають права власності на житлову нерухомість протягом 3 років до реєстрації в програмі (крім житла в тимчасово окупованих регіонах) або володіють житловою площею до 13, 65 м2, з рівнем доходу на члена сім’ї, що не перевищує 5 -ий розмір середньої заробітної плати в зазначеному регіоні.

За відповідності цим критеріям після подачі заяви держава візьме частину витрат при покупці житлової нерухомості. Державний фонд готовий надати допомогу в оплаті житла, що купується:

Розмір пільги вираховується з урахуванням граничної вартості 1 м2 житлової нерухомості в даному населеному пункті. Державна підтримка надається при покупці до 21 м2 загальної житлової площі на людину + 10,5 м2 на сім’ю.

Як подати заявку на участь у програмі?

Процедура подачі заяви на отримання допомоги від держави в придбанні житлової нерухомості онлайн практично не відрізняється від процедури реєстрації в регіональному управлінні Держмолодьжитла. Реєстрування в соціальній програмі «Доступне житло» включає:

  1. Перевірку на приналежність до категорії громадян, які мають право отримати пільговий кредит.
  2. Заповнення реєстраційної заявки-анкети.
  3. Подачу заявки на кредитування.
  4. Отримання кредиту і складання договорів з продавцем і фондом.

Подати необхідну для участі в програмі документацію через інтернет, можна, зайшовши на сторінку офіційного сайту фонду Держмолодьжитла в розділ «Подати заявку-анкету», і вказати запитані особисті дані. Після завантаження та заповнення електронних бланків (заявки-анкети, анкет громадянина-заявника та членів його сім’ї) їх потрібно знову завантажити на сайт.

Інструкція, правила і приклади заповнення бланків розміщені на офіційній сторінці Держмолодьжитла в інтернеті. Якщо подати документи протягом робочого дня, дізнатися про затвердження або відмову в кредиті можна вже на наступний день у вкладці «Стан реєстрації заяв».

Задати питання

Подивитися інші статті