Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Як використовувати підвал

6 Липня 2018
Як використовувати підвал, фото [1]

Нам більш звично використовувати підвал як котельню або комору. Але якщо можливості дозволяють, варто задуматися і над іншими возможностямі.Не варто починати стрімголов. Для початку вирішіть наступні питання: створіть проект, переконайтеся в наявності необхідних документів. Подібними завданнями в Одесі займається компанія Нове БТІ. Давайте розглянемо основні види застосування підвалу.

Кухня

Не плутайте з їдальнею. Це буде саме кімната, в якій готується їжа. Ідеально буде помістити в дану кімнату холодильні камери і комори, щоб зберігати всі продукти прямо там. В такому випадку запах і шум не будуть поширюватися в житлові приміщення.

Спортзал

У підвалі ви можете і стрибати і бігати – нічого не буде заважати сусідам. Крім додаткового місця ви також гарантуєте собі атмосферу самоти і комфорту. Перенісши тренажери в підвал, ви вирішите проблему інтер’єру – адже вони явно не вписуються в дизайн кімнати.

Ігрова кімната

Підвал є відокремленим від всіх інших частин будинку, що робить його більш безпечним місцем, розбити щось, вдаритися або посковзнутися там найменше шансов.Самое головне – гучні ігри дітей не заважатимуть відпочивати в самому будинку, а також внутрішню атмосферу кімнати не буде порушувати зовнішній побут.

Більярдна

Спускаєтеся після роботи на пару сходинок вниз – і ви вже в більярдній. Насправді з цієї кімнати може вийти щось в стилі власного бару або чоловічого клубу. Бар, сигари, більярд, покер, чому б і ні?

Домашній кінотеатр

Обмежене освітлення так і натякає про можливість переробити підвал в кінотеатр. Ніяких зовнішніх подразників, комфортне місце – все це як не даремно підійде для приємного сімейного вечора. Тим більше що ресурсів для цього необхідно не так багато.

Офіс

Якщо у вас є можливість зробити окремий вхід і узаконити окремий вхід, то цілком адекватно виглядає ідея офісу. Ви зможете налагоджувати свій бізнес, чітко розділивши територію будинку на житлову і нежитлову.

На жаль, будь-яка ідея може розбитися об відсутність правовстановлюючих документів. Перед початком робіт, переконайтеся, що, ви зробили приватизацію підвалу. У цих питаннях вам може допомогти компанія Нове БТІ. Звертайтеся до наших фахівців за безкоштовною консультацією, а ми зі свого боку допоможемо вашому підвалу знайти друге життя.

Як використовувати підвал, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті