Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Як підготувати квартиру до зими

3 Жовтня 2018
Як підготувати квартиру до зими, фото [1]

Зима близько! І якщо ви вважаєте, що досить протерти вікна і вибити килими, то ви глибоко помиляєтеся. У вас попереду багато роботи. Ми вже звикли, що зима для комунальників як сніг на голову, нехай і смішно звучить. І якщо вони не справляються, то варто самим взятися за справу, інакше ситуація так і залишиться плачевною. І так що ж потрібно зробити, щоб бути готовими до зими?

Прибирання

Стереотипи на те і стереотипи, що часто зрят в корінь. Прибирання в квартирі – одна з перших ваших завдань. Однак не варто обмежуватися тільки килимами і вікнами, наведіть порядок у всьому домі.

Генеральне прибирання зі зрозумілих причин є корисним заняттям. Однак, в холодну пору року ви не зможете її провести. Доведеться відкривати вікна, виносити все сміття і непотрібні речі на вулицю, а в таку погоду ви 100% захворієте.

Ні в якому разі не мийте вікна взимку. Є ймовірність того, що вода почне застигати прямо на склі і воно трісне.

Утеплення

Взимку ви особливо ретельно підбираєте для себе одяг – так само варто вчинити і з вашим будинком. Перше що потрібно зробити – це усунути витік тепла з приміщення. Збиток від них завжди подвоюється. Ми не тільки втрачаємо тепло, але і пускаємо всередину холод через них. Відразу ж перевірте найпроблемніші місця: віконні рами, двері в під’їзд, а також будь-які отвори в зовнішніх стінах. Йдеться про отвори для кондиціонерів, телевізійних антенах і т.д. Не варто шукати їх в теплу пору року – в будь-якому випадку знайдете ви не все, та й зробити це буде надзвичайно складно.

Ремонт

Вищевказані проблеми є локальними і вирішуються в досить короткий термін і без особливих витрат. Обговоримо більш глобальні питання.

Якщо ви живете на першому поверсі, то швидше за все вам доведеться утеплювати підлогу. Килимами обійтися не вийде, доведеться провести процедуру утеплення. За тією ж логікою, проживаючи на останньому поверсі необхідно утеплювати стелю. Що ж стосується холодних стін, то це проблема всіх квартир. Радимо звернутися в такому випадку до професіоналів. При проведенні ремонтних робіт, не забувайте про отримання дозволу на будівництво або реконструкцію.

Підготовка квартири до зими – це в першу чергу турбота про здоров’я вашої сім’ї і близьких. Не бійтеся в даному випадку розтрат, адже утепливши квартиру ви в перспективі будете оплачувати менші рахунки за опалення або обігрів приміщення електроприладами.

Як підготувати квартиру до зими, фото [2]

Задати питання