Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

План забудови району Молдованки в Одесі

6 Липня 2018
План забудови району Молдованки в Одесі, фото [1]

Нові житлові комплекси на Молдованці

Квартал двоповерхової забудови між вулицями Розумовської, Колонтаївській, Мечникова і садіковскіх планують забудувати новим житловим комплексом з 9 поверхів. Проект нового будинку представлений одеським архітектором Тетяною Барабанової і включає 52 квартири.

Слід зазначити, що даний проект не є єдиним у своєму роді. Наприклад, компанія “Кадорр-груп” вже почала зведення 20-поверхового житлового комплексу під назвою “22 Перлина” на території Молдаванці, а точніше – на вулиці Болгарській.

Квартири в це районі дешевше аналогічних в інших спальних районах міста приблизно в півтора рази.

Інфраструктура Молдованки

Багато жителів Молдаванці побоюються того, що існуючі на даний момент в їхньому районі вузькі дороги не впораються із збільшеним через нових будинків автомобілепотоком. Чиновники запевняють, що будівництво нових будинків не викличе проблем, хоча про методи врегулювання ситуації замовчують.

У планах міської будівництва – не тільки житлові будинки. Планується відновити Міщанську церква на перетині Старопортофранківській та Тираспольської вулиць. Церковна споруда планується висотою в десятиповерховий будинок.

Інвестиції в Молдованці

При розгляді проекту нового дев’ятиповерхового будинку, згаданого вище, одеські архітектори відзначили, що здійснення будь-яких планів будівництва залежить в першу чергу від бажання інвесторів вкладати кошти в розвиток району. А коли мова заходить про Молдованці, то багато потенційних інвестори побоюються невигідних вкладень. Саме тому житло на Молдованці зараз значно дешевше інших спальних районів.

План забудови району Молдованки в Одесі, фото [2]

Задати питання