Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Релігійні організації не платитимуть податок на нерухомість

1 Липня 2015
Релігійні організації не платитимуть податок на нерухомість, фото [1]

У податковому кодексі України набув чинності новий пункт, прийнятий ще 14 травня 2015 року. Він стосується оподаткування релігійних організацій, які є власниками нерухомого майна(пункт «і» ст. 266.2.2 Податкового кодексу України).

Тепер будь-яка нерухомість, яка перебуває на балансі офіційно зареєстрованої релігійної організації, податком на нерухомість не обкладається. Але це правило не стосується земельних ділянок – з них податок платити доведеться.

Від податку звільнена нерухомість, яка використовуються виключно для забезпечення статутної діяльності релігійних організацій, включаючи ту, в яких здійснюють діяльність засновані такими організаціями благодійні установи (притулки, інтернати, лікарні тощо). Не звільнені від податку об’єкти нерухомості, в яких здійснюється виробнича та / або господарська діяльність.

Релігійні організації не платитимуть податок на нерухомість, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті