Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Як отримати дозвіл на прибудову?

5 Жовтня 2020
Як отримати дозвіл на прибудову?, фото [1]

Питання прибудов зараз дуже актуальні. Часто жителі перших поверхів добудовують собі балкони, кімнати або розширюють кухні. Як і будь-хто перепланування усередині квартири, таке будівництво має бути законним.

Що таке прибудова та її види

Під поняттям прибудова розуміють добудовування до існуючого приміщення ще декількох кімнат, балконів або веранд. Тобто робиться збільшення площі. Такі дії належать до поняття реконструкція. Окремим об’єктом називається будова, яка стоїть упритул зі стіною.

Усі прибудови діляться на:

До перших відносяться будівлі, які мають одну або більше стін з будинком або квартирою. До некапітальних відносяться другорядні конструкції без капітального фундаменту. Як правило, площа їх незначна. Це може бути ганок, навіс або веранда. 

Які документи потрібні для дозволу на прибудову

Щодо приватних будинків допустима процедура реконструкції на підставі будівельного паспорта (підстава для отримання дозволу). При реконструкції квартири необхідно отпримати містобудівні умови та обмеження, потім проект, авторський та технічний нагляд (усі данні вносяться в декларацію):

  1. Отримати письмову згоду усіх мешканців у разі багатоквартирного будинку. Якщо прибудова планується до приватного будинку, то усіх співвласників.
  2. Робимо проектну документацію. Робити це повинна організація, яка має ліцензію на виконання таких робіт.
  3. Отримання повідомлення на початок будівельних робіт. Тільки після повідомлення ми можемо починати будівельних роботи. 

Це основні етапи. Подальші дії залежать від того, як ви збираєтеся використати прибудову. Припустимо – це буде балкон в прямому розумінні. Розмір його не перевищує існуючі у будинку. Тоді далі виконуєте будівельні роботи. Потім з усіма документами йдете у БТІ робити заміну технічного паспорта. Тут треба пред’явити документ на право власності.

Задати питання

Подивитися інші статті