Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

5 кроків до вибору квартири в новобудові

15 Червня 2018
5 кроків до вибору квартири в новобудові, фото [1]

Більшість з нас знає (або, принаймні, здогадується) про те, що забудовник повинен володіти певним набором документів, що дозволяють йому на законних підставах проводити свою діяльність. Але які саме документи вам повинні надати в відділі продажів новобудов – відомо далеко не всім.

Список основних документів не такий великий, як багато хто собі уявляє:

Якщо ви хочете швидко перевірити законність тієї чи іншої будівництва, то це неважко зробити за допомогою спеціального кадастру департаменту архітектури вашого міста.

Вибір району

Після того, як ви виберете для себе одного або декількох охайних забудовників, настає час визначитися з місцем, де ви хотіли б жити. Це може бути тихий спальний район або центр ділового життя вашого міста, або навіть щось посередині, щоб задовольнити різні потребності.После того як вибрали місце знаходження вашої нерухомості, слід перевірити резервацію, підтвердження адреси на об’єкт нерухомості.

В першу чергу, слід визначитися з наступними питаннями:

Ці та інші питання ви повинні задати собі перед вибором житла, а не постфактум.

Ціна запитання

Безумовно, для більшості покупців квартири ціна є одним з визначальних чинників. Ми лише хочемо порадити вам не відштовхуватися виключно від вартості житла, в якому ви проведете багато років свого життя.

Якщо квартира влаштовує вас за всіма параметрами, крім вартість, то слід пошукати альтернативні варіанти оплати – кредит, розстрочку або оплату частинами.

Побачити на власні очі

Огляд вашого майбутнього житла – це важлива основа будь-якого вибору. Якщо ви вибрали забудовника з відмінною репутацією, розташування будинку і вартість вам повністю підходять, але огляд квартири показав багато недоліків – слід серйозно задуматися про таке придбання.

У цей момент важливо довіритися не тільки своїй інтуїції, а й звернути увагу на безліч деталей. Завжди пам’ятайте про те, що вам належить провести в обраних квадратних метрах більшу частину свого вільного часу – не прирікайте себе на муки.

Контракт із забудовником

Якщо ви вже зробили свій вибір, то залишився останній крок – укладення контракту з забудовником.

У цей момент вам напевно буде потрібна допомога надійного юриста, який зміг би ознайомитися з договором і виділити для вас всі підводні камені. Винятком може слугувати тільки той випадок, коли ви самі добре підковані в сучасному законодавстві та можете зрозуміти все без винятку формулювання контракту.

Бажаємо вам удачі в виборі квартири!

5 кроків до вибору квартири в новобудові, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті