Оформлення документів онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Задати питання

Задати питання

Що змінить створення містобудівного кадастру України для простих громадян?

22 Липня 2018
Що змінить створення містобудівного кадастру України для простих громадян?, фото [1]

Зовсім недавно відбулася зустріч, присвячена розвитку містобудування України. Вона особливо запам’яталася виступом глави департаменту регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Геннадій Зубко заявив, що роботи зі створення Містобудівного кадастру завершаться з настанням 2021 року. До цього місцеве самоврядування зобов’язана передавати всі необхідні відомості про проведені реєстраціях технічних паспортіві інвентарізації. Це сприятиме створенню умов, які в подальшому будуть адаптовані на регіональному та державному рівні. Про те, що ще дасть цей документ, ми поговоримо в цій статті.

Що таке містобудівний кадастр?

Містобудівний кадастр – це державний реєстр, в якому містяться відомості про стан ділянок землі, що виділяються під будівництво. Спираючись на нього, можна проектувати нові об’єкти і проводити їх будівництво в умовах існуючої забудови. Основою для створення цього реєстру служать офіційні документальні звіти та оцінки. Він являє собою збірник планів різного масштабу, на яких за допомогою спеціальних умовних знаків зазначено територіальне зонування.

Які зміни внесе містобудівний кадастр?

За словами Геннадія Зубка, закон про Містобудівній кадастр не тільки поліпшить якість і прискорить процес прийняття управлінських рішень. Новий закон України:

Державна підтримка – не єдина, на чому буде базуватися містобудівний кадастр України. У його створенні будуть задіяні іноземні інвестори, професійні експерти і місцеве самоврядування.

Цей закон дасть клієнту право швидше проводити технічну інвентаризацію і реєстрацію земельних наділів. На сьогоднішній день дана процедура, з урахуванням необхідності отримання документації по встановленню меж земельної ділянки, займає майже 300 днів. Прискорити її допоможе ретельно вибудувана маршрутна карта і збільшення місцевого бюджету.

Що змінить створення містобудівного кадастру України для простих громадян?, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті