Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Як узаконити приватний будинок площею понад 300 квадратних метрів

22 Липня 2018
Як узаконити приватний будинок площею понад 300 квадратних метрів, фото [1]

Будівництво будинку, площа якого понад 300 квадратних метрів – справа серйозна, і до нього варто підготуватися, в тому числі і з юридичного боку. Оформлення такого будинку відрізняється від оформлення будівлі меншої площі. Додатковими труднощами може обернутися узаконення самовільної забудови. Але, скориставшись послугами «Нового БТІ» в Одесі, ви значно полегшите собі весь процес легалізації споруди.

Нове будівництво / реконструкція приватного будинку понад 300 кв. м.

Для реализации даної послуги буде нужно проведення Наступний робіт:

Після цього власник має повний пакет документів на будинок і має право проводити будь-які операції з нерухомістю, в тому числі купівлю-продаж і внесення в статутний фонд.

Як узаконити приватний будинок площею понад 300 квадратних метрів, фото [2]

Особливості оформлення будинку до і понад 300 квадратних метрів

Сама процедура є трохи складнішою. Одним з основних особливостей є те, що будівельного паспорта недостатньо для початку будівництва, буде потрібно отримати містобудівні умови і обмеження. Крім того, є ще пайові внески на розвиток інфраструктури селища і безліч інших бюрократичних нюансів. Але можна скористатися послугами «Нового БТІ» в Одесі. Ви можете бути впевнені в правильності і швидкості оформлення нами документів і їх відповідності діючим законам.

Задати питання

Подивитися інші статті

Процедура відчуження нерухомості