Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Помилки при покупці квартири в новобудові – що потрібно знати?

16 Січня 2019
Помилки при покупці квартири в новобудові - що потрібно знати?, фото [1]

Довгоочікувана покупка нерухомості в новобудові часто супроводжується численними помилками, головна з яких – необгрунтована поспіх. Саме вона призводить до:

Як правило, для того, щоб передбачити більшість негативних наслідків, досить провести професійний аудит документів на нерухомість. Консультація юриста дозволить вам швидко оцінити існуючі ризики і отримати відповіді на більшість питань, що стосуються покупки.

Які документи повинні бути у забудовника?

Для початку, девелопер повинен документально підтвердити своє право перебування на даній ділянці і мета будівництва новобудови. Перед покупкою зверніть увагу на площу забудови (такі дані містяться в декларації) і попросіть девелопера пред’явити документ, що підтверджує його право власності або законність користування ділянкою.

Крім перерахованих вище документів ви можете попросити надати для ознайомлення документальне дозвіл Державної будівельно-архітектурної інспекції, дійсність якого досить легко перевірити на сайті однойменного установи. Правомірність діяльності генеральних підрядників можна перевірити аналогічним чином.

Перед покупкою об’єкта також варто проаналізувати:

Останній фактор досить складно проаналізувати, але саме від нього залежить чи введуть новобуд в експлуатацію. Якщо через технічні помилки фахівців цього так і не відбудеться, то про довгоочікуваної реєстрації права власності на нерухомість доведеться забути.

На офіційних сайтах держструктур ви без зусиль зможете перевірити дійсність кожного документа. Тут же ви знайдете інформацію про терміни дії дозвільних документів, сертифікатів і ліцензій, а також зможете перевірити реєстрацію окремих організацій.

Помилки при покупці квартири в новобудові - що потрібно знати?, фото [3]

Терміни інвестування в новобуд

Відповідно до чинного законодавства України, на території нашої країни може здійснюватися тільки непряме інвестування, пряма схема “інвестор – забудовник” – виключена. Однак, це зовсім не означає, що всі девелопери працюють по одній і тій же схемі. Кожен з них може вибрати одну з наступних форм пошуку інвесторів для реалізації проекту новобудови:

  1. 1. Фонд за операціями з нерухомим майном. При покупці в якості основної ланки виступає фінансова установа, яка здійснює емісію сертифікатів об’єктів інвестування. Схема співпраці досить проста і полягає у вкладенні коштів, очікуванні з певним ступенем ризику і отримання прибутку.
  2. 2. Фонд з фінансування будівництва. Він може бути створений банком або будь-яким іншим фінансовим установою. Схему покупки можна представити таким чином: забудовник – фонд – банк.
  3. 3. Емісія цільових облігацій.
  4. 4. Спільне інвестування.

Головна вимога до девелоперу – ідеальна репутація. Він повинен мати достатню кількість позитивних відгуків компетентних осіб, громадськості та інвесторів. І не забудьте поцікавитися історією тих новобудов, які вже були введені їм в експлуатацію.

Задати питання

Подивитися інші статті