вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Узаконення перепланування/реконструкції

Багато власників квартир і будинків хочуть поліпшити житлові умови шляхом перепланування або реконструкції свого нерухомого майна. Найчастіше переслідуються цілі розширити або зменшити площу приміщень, зробити житло комфортнішим.

  • Реконструкція може являти собою збільшення поверховості, об'єднання декількох квартир в одну, розширення площі за рахунок зведення прибудов, утеплення.
  • Перепланування має на увазі трансформацію внутрішньої конфігурації приміщень : перенесення стін і перегородок, розширення дверних отворів, зміна розташування кімнат.

Перш ніж виконувати такі роботи, важливо переконатися, що вони не порушують норми, спрямовані на збереження загальної конструкції будинку і захисту від руйнувань, і, таким чином, уникнути самовільного будівництва, караного штрафами. Усі процедури по реконструкції і більшість по переплануванню квартир вимагають дозволу або підлягають легалізації після закінчення.

Алгоритм узаконення змін об'єктів нерухомості

Узаконення реконструкції потрібне:

  • для того, щоб мати можливість проводити різні угоди з нерухомою власністю : продавати, здавати в оренду, заповідати, надавати в заставу, провести приватизацію і т. д.
  • для того, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

Будівельно-ремонтні роботи, проведені без відповідного дозволу, є незаконними. Для оформлення документів на перепланування квартири потрібні папери, що підтверджують право власності на нерухомість і засвідчують особу власника.

Першим кроком для легалізації задуманих змін повинне стати укладення договору з сусідами, як правило, письмово. Після цього слідує:

  • подання заяви в державні служби;
  • розробка проекту перепланування;
  • узгодження проекту у відповідних структурах;
  • отримання дозволу на проведення робіт.

Після закінчення ремонту необхідно здійснити введення приміщення в експлуатацію. Це має на увазі отримання нового техпаспорта об'єкту нерухомості, а також права власності на реконструйований об'єкт.

Якщо узаконення реконструкції проводиться постфактум, після введення приміщення в експлуатацію, це може бути дуже времязатратно або відгукнеться іншими утрудненнями. Рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем до початку виконання робіт і оформлення необхідних документів. Так ви точно знатимете, чи відповідає задуманий ремонт законодавчим нормам і чи треба взагалі проводити процедуру узаконення.

Терміни виконання і вартість послуг з легалізації перепланування

Процедура узаконення змін в нерухомій власності вимагає часу і спеціальних знань. Звернувшись в "Нове БТИ", ви отримаєте повний супровід вашого замовлення : від збору усіх документів до видачі техпаспорта. Вартість послуг залежить від кількості етапів процесу легалізації. Крім того, ціну і терміни визначають параметри об'єкту, тому у кожному конкретному випадку полягає індивідуальна угода. Подзвоніть нам, щоб уточнити вартість цих послуг або поставити будь-які питання о оцінці і приватизація нерухомого майна.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Узаконення перепланування/реконструкції

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук