Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Що потрібно знати про розподіл квартири при розлученні

15 Червня 2018
Що потрібно знати про розподіл квартири при розлученні, фото [1]

Розірвання шлюбу – явище не з приємних, тим більше коли у подружжя є спільне майно, особливо якщо це нерухомість. Велика кількість сімей часто стикається і проблемами при розділі нерухомості, коли не можуть домовитися між собою. Давайте розглянемо найбільш основні аспекти питання розділу квартири при розлученні.

Розділ майна при розлученні

Перед тим, як приступати до розділу квартири, перше на що слід звернути увагу – це правовий статус житлової нерухомості. Вона може належати як дружині, так і тільки чоловікові або бути їх спільною власністю, яка була придбана в законному шлюбі.

Друге – це те, що квартира, придбана до шлюбу однієї із сторін, є власністю особистого характеру і таким чином поділу не підлягає.

Крім цього, розділ квартири при розлученні стає неможливим в тих випадках, коли нерухомість дісталася дружині або чоловіку в якості спадщини або ж якщо вона була оформлена як дарча, але з умовою до офіційного укладення шлюбу.

Що потрібно знати про розподіл квартири при розлученні, фото [3]

Способи розділу квартири при розлученні

Існує в загальній складності три способи розділу квартири при розірванні шлюбу:

Шлюбний договір – можна зробити висновок як до, так і після шлюбу. У такому договорі повинні бути чітко і зрозуміло прописано, кому, що, коли і в якому розмірі відходимо в разі розлучення

Обопільне угоду подружжя – вони можуть здійснити розділ свого спільного майна абсолютно будь-яким способом.

Розділ через суд – самий неприємний і витратний спосіб, якщо не вдалося домовитися мирним шляхом. У такому випадку, якщо квартира визнається загальної, то вона ділитися в рівних частках.

Особливого значення при анулюванні офіційного шлюбу не має той факт, на кого саме було оформлено право власності на квартиру. Незалежно від обставин, якщо квартира буде визнана придбаної спільно, то вона належить кожному з подружжя в рівних частках.

Щоб питання з розділом розв’язався якомога швидше і без будь-яких проблем, краще звернутися за допомогою до фахівців. Якщо у вас виникли питання з приводу розділу квартири, ви завжди можете нам їх задати.

Задати питання

Подивитися інші статті