Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Як правильно вибирати квартиру

13 Жовтня 2018
Як правильно вибирати квартиру, фото [1]

Тест-драйв – це можливість провести в квартирі кілька днів, щоб оцінити всі її параметри, які при звичайному перегляді розгледіти неможливо. Найкраще використовувати дану можливість в 2 дня – один робочий день і один вихідний. Це дозволить вам повною мірою звернути увагу на наступні параметри:

  1. 1. Споруда. Зверніть свій погляд на те, як конструктивні елементи будівлі справляються зі своїм завданням. Чи проходить досить світла в квартиру? Протистоять чи холоду стіни і створюють вони духоту влітку?
  2. 2. Шумоізоляція. Перевірте наскільки квартира ізольовано від шуму з вулиці, чути вам сусідів і під’їзд, в тому числі і ліфт. Зауважте що раніше ранок і пізній вечір – найкращий час для перевірки. Не обмежуйтеся перевіркою звуку в одній кімнаті, пройдіть в санвузол і на кухню.
  3. 3. Ліфт. Варто звернути увагу на співвідношення кількості мешканців будинку до кількості ліфтів – ви ж не хочете сутра дратуватися чекаючи його 5 хвилин. Оцініть роботу кожного ліфта, внутрішній стан, дізнайтеся у мешканців часто трапляються перебої.
  4. 4. Сусіди. Природно, за дня ви не зможете дізнатися всіх поганих звичок ваших сусідів. Однак, подібні інформатори завжди чергують на лавочках під під’їздом. Звичайно, інформація буде перебільшена, але якщо і після неї вас не бентежить жити в даній квартирі, то на ділі все буде ще простіше.
  5. 5. Сусідські вихованці. Хто може вам завадити? Величезний пес, повз якого складно буде пройти в під’їзді, а вечорами прийдеться слухати як він виє на місяць. Або може бути у сусідів знайдуться коти, які вимагатимуть знайти собі пару круглий рік. Це може істотно погіршити ваш відпочинок.
  6. 6. Мережі. За статистикою, годину пік використання води припадає на ранок. Проблеми з постачанням часто турбують жителів багатоповерхівок. Зверніть також увагу на температуру гарячої і холодної води – вам може текти тепла вода з обох кранів.
  7. 7. Авто. Гуркотливі мотори і сигналізація – то від чого вам доведеться щодня прокидатися, якщо ви не перевірите наявність хаотична паркування під вашим вікном. А якщо ви будете проживати на нижніх поверхах, то будете не тільки чути чужі машини, а й нюхати.
  8. 8. Інфраструктура. Прислухайтеся до шумів і запахів вулиці. Можливо поруч знаходиться стихійний ринок, великий супермаркет і тому подібні місця, які будуть ускладнювати ваше життя, за рахунок великої кількості людей, які відвідують їх. Це і погані запахи, і нічні крики, і погана компанія, яку ви можете зустріти вночі.
  9. 9. Транспортна розв’язка. Переконайтеся в віддаленості головних доріг від вашого будинку. Не варто купувати квартиру безпосередньо поруч з магістралями. Врахуйте, що трамваї, потяги та автомобілі найкраще чути рано вранці та пізно ввечері.

Все що вам необхідно щоб дізнатися всі пункти, зазначені вище – це провести в квартирі пару днів і поспілкуватися з сусідами. Наполягайте на можливості тест-драйву квартири при покупці і ви ніколи не будете розчаровані в угоді.

Так само не забувайте про проходження таких процедур:

Як правильно вибирати квартиру, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті