Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Як правильно оформити новобуд у власність?

9 Квітня 2021
Як правильно оформити новобуд у власність?, фото [1]

Квартири в новобудовах стають все більш популярним серед покупців нерухомості. Вкладаючи свої гроші в будівництво нового будинку, потрібно пам’ятати, що після його здачі в експлуатацію потрібно буде здійснити оформлення у власність об’єкта в новобудові. Якщо забудовник не візьме на себе таку процедуру, то інвестору доведеться зайнятися цим самостійно. І щоб уникнути ризиків найкраще заздалегідь підготуватися і дізнатися про всі нюанси. Фахівці компанії «Нове БТІ» готові проконсультувати і допомогти з реєстрацією права власності на вашу нерухомість.

Що потрібно знати про реєстрацію квартири?

Придбання нерухомості на первинному ринку здійснюється шляхом інвестування в будівництво багатоквартирного будинку. Тому до моменту закінчення будівництва основним документом, що підтверджує володіння споруджуваним об’єктом нерухомості, є один з видів договорів: найчастіше інвестиційний, може бути договір пайової участі, купівлі-продажу майнових прав і т.п. Один з цих договорів входить в пакет обов’язкових документів, який необхідно подати, коли проводиться реєстрація права власності на квартиру в новобудові. Раніше ця процедура була в компетенції БТІ, а зараз право здійснювати її належить нотаріусам і держреєстраторам в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Яку документацію необхідно підготувати для старту процесу оформлення нової квартири у власність? Відповідаючи на це питання, варто відзначити, що до найбільш значущим документам в цій процедурі відноситься технічний паспорт. Без нього неможливо отримати правовстановлюючі документи на нерухомість. Виготовленням техпаспортів займаються сертифіковані інженери в спеціалізованих організаціях. Для цього необхідно забезпечити наявність таких документів: паспорта та ідентифікаційного коду, акту прийому-передачі об’єкта нерухомості, інвестиційного або іншого договору, що підтверджує Придбання квартири у забудовника, а також всіх доповнень до договору. Фахівці компанії «Нове БТІ» за встановлений законодавством термін виготовлять технічний паспорт і допоможуть вам уникнути бюрократичної тяганини.

Реєстрація права власності на нову квартиру

Як тільки техпаспорт виявиться в руках майбутнього власника нерухомості, можна подавати папери державному реєстратору в ЦНАП або нотаріуса на оформлення у власність квартири в новобудові. Для цього потрібно підготувати пакет з перерахованих вище документів, а також довідки від забудовника про те, що ви повністю з ним розрахувалися, іноді і довідки про те, що ви інвестор, а також про те, що багатоквартирний будинок введений в експлуатацію і є договір оренди земельної ділянки під будівництво того будинку, і йому присвоєно поштову адресу. По завершенні перевірки всіх документів здійснюється реєстрація права власності на житло, після якого видається виписка з Держреєстру, що підтверджує, що ви власник даної нерухомості в новобудові. Тепер ви повноправний власник квартири і маєте право розпоряджатися нею на свій розсуд – продати, обміняти, подарувати, залишити в спадок.

Всю процедуру, починаючи з підготовки пакету документів і закінчуючи отриманням витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно, можна пройти самостійно, але в цьому випадку потрібно бути готовим до різних несподіванок і нюансам. А можна доручити виконання цього завдання фахівцям профільної компанії «Нове БТІ» і захистити себе від бюрократії і затримок за термінами. Звернувшись до професіоналів, ви отримаєте гарантію позитивного завершення процедури в обумовлені терміни.

Задати питання

Подивитися інші статті