Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Як правильно підписати акт прийому-передачі квартири

6 Вересня 2018
Як правильно підписати акт прийому-передачі квартири, фото [1]

Акт прийому-передачі квартири є фінальним акордом в ділових відносинах між забудовником та інвестором. Тому на момент підписання акта компанія-забудовник має виконати наступні дії:

Як заявити про невідповідність квартири заявленим стандартам?

Якщо під час огляду ви помітили якесь невідповідність квартири заявленим стандартам – неякісні матеріали або робота будівельників, невідповідність габаритів квартири або розташування кімнат і т. П. – то слід вказати всі недоліки в акті огляду, який ви підписуєте відразу після першого відвідування готової нерухомості .

Якщо ви нічого не вкажете в акті огляду, то квартира буде вважатися прийнятою вам без претензій.

В іншому випадку забудовник зобов’язаний буде провести додаткову експертизу і усунути зазначені недоліки або обґрунтувати неможливість їх усунення.

Хто підписує акт прийому-передачі?

Акти огляду і прийому-передачі квартири підписує власник квартири або його представник, який має при собі нотаріально завірене доручення на проведення даної операції. При огляді також повинен бути присутнім представник компанії-забудовника.

Власник квартири має право запросити на огляд квартири родича або адвоката (юриста).

Скільки коштує акт прийому-передачі квартири?

Складання даного документа має надаватися на безкоштовній основі компанією-забудовником.

Якщо забудовник вимагає оплату за складання акту огляду або прийому-передачі, то його дії можна кваліфікувати як незаконні.

Що потрібно робити після підписання акту прийому-передачі квартири?

Після підписання акту прийому-передачі настає черга власника квартири оформляти необхідні договори та документи. Необхідно зробити наступне:

Слід врахувати, що ремонт ви можете починати відразу ж після підписання акту прийому-передачі, але в цьому випадку вам доведеться оплачувати воду і електроенергію за значно вищими тарифами, ніж після підписання договорів з відповідними комунальними службами.

Як правильно підписати акт прийому-передачі квартири, фото [2]

Задати питання

Подивитися інші статті