Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Що визначає і впливає на ціну нерухомості?

28 Листопада 2018
Що визначає і впливає на ціну нерухомості?, фото [1]

Ціна квартири формується під впливом багатьох факторів. Одні з них збільшують вартість нерухомості, інші – знижують. І, іноді, зовні схожі апартаменти мають кардинально протилежний рівень ціни. Причина такої «несправедливості» цілком зрозуміла, адже експертна оцінка нерухомості дозволяє врахувати ті нюанси, на які простий обиватель не звернув би уваги.

Район нерухомості

Розташування будинку – один з ключових чинників, що формують ціну нерухомості. Мова йде не тільки про престижність району, а й про його інфраструктурі і благополуччя. Чим далі від будинку зупинки транспорту, лікарні, школи та поліклініки, тим нижче вартість житла.

Що знижує ціну квартири?

Що підвищує ціну квартири?

Особливості планування

Саме площа квартири і її планування мають найбільший вплив на результат вибору покупців. Вартість загальної площі розраховується виходячи з ціни 1 кв. м. Тому, зовсім не дивно, що 1 кв. м. квартири меншого розміру коштує дорожче 1 кв. м. житла більшої площі. Тому, порівнюючи існуючі пропозиції на ринку нерухомості, вибирайте варіанти з однаковою кількістю кімнат.

Іноді, ціна формується відповідно до житловою площею. Це не зовсім правильно, тому що рівень комфорту проживання може істотно постраждати через маленької кухні або санвузла. Незважаючи на те, що площа допоміжних приміщень несуттєво впливає на ціну, саме цей фактор може стати вирішальним.

Що здешевлює квартиру?

Що робить квартиру дорожче?

Що визначає і впливає на ціну нерухомості?, фото [3]

Як впливає якість будови на оцінку?

Фізичний стан лоджій, балконів, столярки, батарей, покриття для підлоги і інших ключових елементів будинку легко оцінити самостійно. Але, існують приховані нюанси, які непрофесіонал не здатний помітити. Деякі з них можуть бути навіть причиною продажу квартири. Фахівці допоможуть вам розпізнати приховані дефекти.

Дивно, але якість косметичного ремонту або наявність вбудованих меблів вже не робить істотного впливу на ціну квартири. Але, такі приємні «дрібниці» здатні істотно прискорити процес продажу майна. Багато покупців, що діють на ринку, мають фінансові можливості провести всі необхідні переробки самостійно, на власний смак. А ось перепланування зроблена продавцем, але не узаконена їм може знизити його шанси отримати бажану суму. Багато нехтують узаконенням балкону, а покупці в свою чергу не бажають брати на себе бюрократичну тяганину і фінансові витрати пов’язані з переоформленням правовстановлюючих документів на квартиру.

Як оцінити житлоплощу?

З’ясування реальної ціни нерухомості – складний процес, який вимагає наявності певного досвіду. Тому, щоб уникнути помилок в розрахунках і врахувати всі плюси і мінуси житла, варто звернутися до професійного оцінювача. Фахівці ринку нерухомості, як правило, проводять оцінку в 5 етапів.

  1. Огляд. Цей етап має на увазі нічого надскладного. Оцінювач лише перевіряє відповідність планування приміщення схемами БТІ.
  2. Фотографування. Спеціаліст повинен зафіксувати поточний стан не тільки житлової площі, а й прилеглої території. Це дозволить йому підкріпити до звіту фото.
  3. Розрахунок. Для реалізації цього етапу, оцінювачі використовують одночасно кілька способів, що дозволяє мінімізувати можливість виникнення помилок і отримати максимально точний результат.
  4. Використання методу коригування. Процедура коригування отриманого результату – неминуча. Оцінювач аналізує сильні і слабкі сторони житла, які можуть будь-яким чином знизити його заявлену вартість або уповільнити процес продажу. До таких факторів можна віднести погану репутацію району, віддаленість транспортної зупинки, шкіл і дитсадків.
  5. Документальне оформлення. Оцінювач повинен не просто назвати ціну житла, а й підтвердити отримані цифри документально. Звіт складається з двох частин: короткого резюме і розгорнутої форми до нього. Ознайомтеся зі змістом документа відразу ж при його отриманні. Це дозволить вам відразу уточнити всі виниклі питання.

Задати питання

Подивитися інші статті