Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Future Projects Awards 2016 – переможці архітектурного конкурсу

18 Серпня 2016
Future Projects Awards 2016 - переможці архітектурного конкурсу, фото [1]

Проект майбутнього

Проект від “MOB Architects” найвищої оцінки суддів за унікальне поєднання практичності та екологічності. У цьому житловому комплексі як не можна гармонійно поєднуються натуральні матеріали і сучасні методи будівництва.

Стійкість

Проект від “Rogers Stirk Harbour + Partners” має на увазі інноваційну ферму в ультрасучасному стилі. Крім унікального дизайну, цей проект несе дуже відповідальну і благородну мету – подібні ферми призначені для розведення сільськогосподарських культур в тих місцях планети, де грунт не дозволяє проводити звичайні роботи по вирощуванню врожаю.

Культура і відродження

Проект від китайського бюро “Mecanoo Architects” – це комплекс нового покоління, який включає книжковий гіпермаркет, центри молоді, науки і мистецтв. “The Three Cultural Centers and One Book Mall” – це сучасний підхід до розваг для розумного покоління.

Великий проект міського будівництва

Проект від “Tabaniliogu Architects” – залізничний вокзал в Астані. Казахстанські архітектори не вперше беруть високі нагороди в архітектурних конкурсах, облагороджуючи міста своєї країни дуже корисними і цікавими проектами.

Відпочинок і рекреація

Проект від “GPY Arquitectos” є SPA-комплексом на узбережжі іспанського острова Пальма. Будівля в футуристичному стилі планується розмістити на скельному узбережжі заради чудесного виду і неповторного колориту.

Старе і нове

Проект “CF Moller” – сучасна лікарня в Данії. У цьому проекті новітні технології в галузі будівництва та медицини поєднуються зі зрозумілою і звичною навігацією по настільки важливо громадському місця, як лікарня.

Jeu d’Esprit ( “Ігри розуму”)

Шведська компанія “Swedish Sea Rescue Society” представила автентичний проект будинку рибалки в притаманному своїй батьківщині кліматі.

Майстер планування

У цій престижній номінації переміг проект від студії “SAS”. Проект являє собою ціле місто під назвою “Dune City”, який планується розташувати на 10 кілометрах коси між озером ямно і Балтійським морем.

Перш ніж архітектурні новинки вийдуть у світ їм потрібно буде пройти ще такі основні процедури:

Отримати містобудівні умови і обмеження

Оформити дозвіл на будівництво

Розробити містобудівний розрахунок

В Одесі з цим процедурами не виникне складнощів так як в компанії Нове БТІ працюють справжні професіонали, які дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Задати питання

Подивитися інші статті