Багато хто знає, а деякі навіть і не підозрюють, що купуючи житло в ще новозбудованому багатоквартирному будинку, існує ризик, що новосілля так і не буде відзначено.
У цій статті наведено кілька порад про те, як потрібно підходити до питання придбання житла за договором інвестування / пайової участі, щоб не потрапити в будівельну аферу.
Купуючи квартиру в будинку, будівництво якого не завершено або ще не починалося, ви надаєте кошти на процес будівництва, а буде воно завершено чи ні – залежить від забудовника. Тому зайве занудство в цьому питанні ніколи не поміщає. І навіть якщо будинок вже побудований – не варто поспішати. Вибір житла слід починати з вибору забудовника.
Перед тим як йти в офіс будівельної компанії зберіть якомога більше інформації про неї. У наше століття електронних ЗМІ це не проблема.
Потім обов’язково поцікавтеся у тих, хто вже купував житло в будинках цієї будівельної компанії, чи задоволені вони покупкою, чи не виникало у забудовника проблем з введенням будинку в експлуатацію та термінами здачі.
У випадку, якщо до репутації забудовника не прикопати і вас все влаштовує, відправляйтеся в головний офіс компанії і з’ясовуйте, за якою схемою забудовник продає квартири (за договором інвестування або пайової участі). Дізнайтеся, які саме документи потрібно буде підписувати.
Перед покупкою житла проведіть, перечитайте все, що вам пропонують підписати, проведіть юридичний аналіз самі, а краще – зверніться за допомогою до фахівців. І найголовніше, вибирайте тільки надійних, перевірених забудовників, будьте обережні з підозріло дешевими варіантами від сумнівних компаній.