Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Купуючи квартиру в споруджуваному будинку

11 Лютого 2015
Купуючи квартиру в споруджуваному будинку, фото [1]

Багато хто знає, а деякі навіть і не підозрюють, що купуючи житло в ще новозбудованому багатоквартирному будинку, існує ризик, що новосілля так і не буде відзначено.

У цій статті наведено кілька порад про те, як потрібно підходити до питання придбання житла за договором інвестування / пайової участі, щоб не потрапити в будівельну аферу.

Купуючи квартиру в будинку, будівництво якого не завершено або ще не починалося, ви надаєте кошти на процес будівництва, а буде воно завершено чи ні – залежить від забудовника. Тому зайве занудство в цьому питанні ніколи не поміщає. І навіть якщо будинок вже побудований – не варто поспішати. Вибір житла слід починати з вибору забудовника.

Перед тим як йти в офіс будівельної компанії зберіть якомога більше інформації про неї. У наше століття електронних ЗМІ це не проблема.

Потім обов’язково поцікавтеся у тих, хто вже купував житло в будинках цієї будівельної компанії, чи задоволені вони покупкою, чи не виникало у забудовника проблем з введенням будинку в експлуатацію та термінами здачі.

У випадку, якщо до репутації забудовника не прикопати і вас все влаштовує, відправляйтеся в головний офіс компанії і з’ясовуйте, за якою схемою забудовник продає квартири (за договором інвестування або пайової участі). Дізнайтеся, які саме документи потрібно буде підписувати.

Купуючи квартиру в споруджуваному будинку, фото [3]

Крім цього, обов’язково попросіть представника будівельної компанії надати вам наступні документи:

Перед покупкою житла проведіть, перечитайте все, що вам пропонують підписати, проведіть юридичний аналіз самі, а краще – зверніться за допомогою до фахівців. І найголовніше, вибирайте тільки надійних, перевірених забудовників, будьте обережні з підозріло дешевими варіантами від сумнівних компаній.

Задати питання

Подивитися інші статті