У разі придбання земельної ділянки, що планується під забудову, багато людей стикаються з незнанням переліку документів, потрібних для проведення будівництва. Одним з документів є будівельний паспорт – спрощений проект споруди капітальних будівель, що описує вимоги до зведення, реконструкції або перепланування споруд.
Зміст
Будівельний паспорт дозволить вам розпоряджатися власною землею, не турбуючись про проблеми з адміністративними органами. Комплект одержуваних документів включає дві частини:
Після оформлення пакету офіційних паперів, ви отримаєте дозвіл на проведення будівництва та реконструкції будівель без необхідності використання затверджених проектів будівництва, обмежень містобудівних структур і т.д. Отримання будівельного паспорта уможливлює побудову об’єктів, представлених такими видами споруди:
Проведення будівництва при отриманні документа можливо на земельних ділянках, чиє призначення полягає в:
В разі планованої реконструкції або перепланування побудованих об’єктів слід узаконити ці дії, звернувшись до місцевих органів самоврядування.
Щоб містобудівні служби затвердили дозвіл на проведення будівництва, слід підготувати пакет офіційних паперів, що складається з:
Після підготовки необхідного пакету паперів з ними необхідно звернутися в місцеві або районні органи містобудування та архітектури. В процесі оформлення зібрану документацію перевіряють:
За відповідності документів всім вимогам протягом 10 днів ви отримаєте будівельний паспорт або відмову в його видачі.
Звернення в спеціалізовані організації, наприклад «Нове БТІ», дозволить вам заощадити час на збір документації. Професіонали в короткі терміни оформлять потрібні папери і допоможуть виготовититехнічний звіт для дозволу введення об’єкта будівництва в експлуатацію.