Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Труднощі переводу з апартаментів в житло

19 Жовтня 2017
Труднощі переводу з апартаментів в житло, фото [1]

Господар житла має право перевести свою власність в нежитловий фонд, якщо:

Навіть якщо дотримані всі приписи, вам відмовлять у створенні похоронного бюро, туалету, пункту прийому склотари і підприємств, де використовуються вогні і вибухонебезпечні матеріали. Для офісу та для апартаментів можливо отримати дозвіл на оформлення нового статусу і отримати право власності.

Зворотний перехід до житлового фонду вельми не непростий процес. Чіткого, законодавчо прописаного варіанти переходу немає. Однак вирішення проблеми є. Після запиту на реконструкцію нерухомості, має бути визнано:

Вище перераховані умови – вступні умови для переходу нерухомості в інший фонд. Сама процедура багатоступенева і схожа, незалежно від виду перекладу. Для того що б, отримати довідку з реєстру прав власності , необхідно:Отримати дозвіл на перепланування або реконструкцію;Отримати містобудівні умови і обмеження, інші оформлення;Розробити проект;Отримати необхідні довідки та документи у пожежної інспекції та санепідемстанції;Отримати висновок, про те що приміщення підходить для проживання (в разі перекладу в житловий фонд );Подача необхідних документів в державні органи економіки і інвестицій (в разі переходу площі в нежитловий фонд);Виготовити технічний паспорт нерухомості.

Перед введенням в експлуатацію , може виникнути необхідність в додатковому оформленні документів і діях, про які знає Нове БТІ.

З переходу приміщення в апартаменти і навпаки іноді можна отримати вигоду, а також часом існує необхідність цього. Але це – складний і бюрократично заплутаний процес, з яким вам допоможе впоратися Нове БТІ. Наша компанія завжди готова допомогти вам в оформленні необхідних для вас документів. Вартість і терміни виконання необхідної для вас документації залежать від складності завдань і обсягу роботи, але наші клієнти залишаються задоволеними.

Труднощі переводу з апартаментів в житло, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті